Последно посещение: Пон Дек 18, 2017 6:35 pm Галерия Галерия   Дата и час: Пон Дек 18, 2017 6:35 pm

[ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Да го измъдрим... 
Автор Съобщение

(View: Всички /В Темата)

Мнение Да го измъдрим...
Аз писах, писах и взех, че затрих половината :evil: Та! Решила съм, че вместо да харча пари за бал- нещо почти абсурдно, аз ще си подаря пътешествие из Европата. То няма да е много из Европата, но как ми се ходи само в Македония и Франция... Чудя се има ли някакъв начин да се предложи маршрут, защото съм сигурна, че този, който аз искам го няма- Скопие, Битоля, Преспа, Париж, Бордо. Очаквам предложения, дами :*

Пет Юни 10, 2011 6:44 pm Профил

Мнение Re: Да го измъдрим...
Циф, това си е направо мой патент - да затривам нещата, които съм писала поне петнайсе минути...:lol: Е, младото поколение трябва да поеме щафетата. Сложен въпрос си поставила, трябва да се помисли. Но иначе си е направо на мястото в тревожния мозък. :n1:
Идеята ти е страхотна междувпрочем. Преди няколко години на една позната дъщеря й направи същото, и тя първо беше в потрес, но сега смята, че е постъпила правилно.

Бордо....

Пет Юни 10, 2011 10:19 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Македония :shock: Защо пък точно там? Ходила съм на времето,стоях 20 дни и нищо чак толкова интересно не ми е останало като спомен.
Освен къщата-кръчма на :lol:ама то е за сръбската тема.

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Съб Юни 11, 2011 5:52 am Профил

Абе пак затрих половината аууууу :evil: Ракли само от теб го взимам това!! 8-) Крис я кажи за Македония малко повече впечатления. Честно казано и в Швейцария ми се ходи, така че може вариант между Швейцария и Франция, Франция- Македония, пък ако можо и трите супер хихихи

Съб Юни 11, 2011 11:55 am Профил
Sorceress
Sorceress
Аватар

Дрийми ходи преди години в Париж с автобус, но едва ли и Бордо.

Цифче, обаче ще ти направя едно предложение. Има автобус София-Лондон, минава през доста държави, включително и Люксембург. Провери точно маршрута и разписанието му и можеш да го ползваш донякъде, а после да продължиш с вътрешнодържавен транспорт, а на следващия му курс да продължиш и така... Е, доста проучване трябва, но имаме нет за тази цел. Така можеш сама да си издокараш маршрут, да си резервираш хостели(нали знаеш, че цената е от 10-15 евро на нощ).
От мен толкова. Аз бих го направила точно така, защото когато е организирана група и маршрут, са спестени доста неприятности, но пък е малко... постно(бих казала) :lol:

Съб Юни 11, 2011 12:11 pm Профил Галерия на потребителя

ами то хубаво ама аз самичка в непознати води... затова редпочитам с тур оператор , а и като се има предвид, че мисля да взема дружки ужас каквито са луди :X:X:X

Съб Юни 11, 2011 9:06 pm Профил
Фурия
Аватар

А!Джинги-само само в тоалетната!Ясно?!???
Да н съм чула,че напускаш граници в единение някакво {}

А за маршрута не бих могла да помогна,защото ако тръгна някъде-маршрута си идва сам :satisfied:

Нед Юни 12, 2011 7:12 pm Профил Галерия на потребителя

хехехех Шери как само си ми запомнила обръщението макар че аз и в тоалетната трудно успявам сама да се вмъкна :mrgreen: :lol: :lol: нали знаете положението със сестрата хахаа

Нед Юни 12, 2011 10:37 pm Профил
Аватар

София - Охрид - Дубровник - Венеция и Милано (наблизо са) - Залцбург и Мюнхен - Виена - Братислава - Будапеща - Белград - София

Предлагам ти тази обиколка.

Така минаваш през много държави, супер готини градове и правиш пълен краг, за да се прибереш отново тук.

Другото ми предложение е да провериш през интернет или агенция просто билети за автобуси от град до град. Не ви трябва екскурзовод или водач ако сте група приятели. Нужни са ви само билети за автобусите и карти на градовете. Така ще ви излезе по-евтино, а да не говорим, че приключението е по-голямо.

Ето какво точно имам предвид:

1. Проверявате автобусни билети и линии на автобуси примерно първо София-Охрид. Знам, че има ежедневно по няколко автобуса на различните фирми. После Охрид Дубровник. и т.н. Може просто да си изберете един превозвач и да си поискате адресите му във всичките градове където ще ходите, както и цените на линиите му, които са ви нужни. За юниън ивкони знам със сигурност, че има много линии, но има и други. Хубавото е, че така може да си останете в някой град, колкото изберете и да прецените, кога точно да си тръгнете от там за следващия.

2. Отново по интернет провери или начерете приятели, които да живеят или учат по тези места, та да ви кажат евтини нощувки. Ако тръгнете с туроператор, ще ви настаняват в 2-3 звездни хотели, което е три пъти по-скъпо, ако сте в мотели в покрайнините или апартаменти под наем за точно такива като вас. Из европа си е пълно с такова предлагане.

3. Снабдявате се с карти на всички градове, където ще ходите и си набелязвате не повече от 3-5 интересности в град, които да посетите. Предварително си изчитате из интернет инфото за тези места. Ако искате си го разпечатайте, да ви служи като разказ на екскурзовод, обикаляйки на място :)).

Най-важното е ако държите особено на Македония да ми се обадите специално. Имам приятел македонец превозвач, който ще ви даде всички страхотни маршрути, евтините нощувки и дори може да помогне с превоз.

Детенце, нали знаеш, че на мама съветите са винаги полезни и може да изкара козове от ръкава, за които дори да не подозираш :))).

Пон Юни 13, 2011 8:41 am Профил Галерия на потребителя WWW

ДААААААААА мамооооооооо срахотна сиииииииииииииии :P {} това определено естрахотно приключение надявам се приятелките ми да се съгласят ако не мммм ще си помисля да пробвам сама :YMCA:

Пон Юни 13, 2011 12:41 pm Профил
 [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща