Последно посещение: Чет Ное 23, 2017 5:43 am Галерия Галерия   Дата и час: Чет Ное 23, 2017 5:43 am

[ 7 мнения ] 
Мъко моя ... 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Мъко моя ...
... цифрите! ...
съм в див потрес, от не способността ми да проумея нещо толкова просто като една колонка от числа

ужас ти казвам, нищо друго не може така да ме оплете както едно такова нещо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
начи как се оправят тва счетоводителите беее???а сигурно има и някой дет им харесва, едва ли само заради едната заплата работят това. та си мисля, че и каквато и заплата да ми дадат - това по цял ден да гледам цифри и да ги подреждам прилежно една под друга ....(дали е необходимо да се изразявам?)
но от друга страна в моите очи и най, ама най-малкият счетоводител, в най-малка възможна фирма, е .... великан на мисълта, герой, а бе с една дума много близко е до батман!

така изоках се, впервам поглед отново в тях ... :(

Вто Окт 19, 2010 7:41 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Мнение Re: Мъко моя ...
Радио Ереван Ви препоръчва най-добронамерено да се отнесете с Вашите въпроси към компетентните фирми, дето си вадят хляба с това, пък те знаят как да ви упътят. Чак такава кометентност и стремеж към перфекционизъм като Вашите могат да Ви претоварят и да Ви отклонят от безметежната цел на съществуването Ви. Иначе, счетоводството не е нищо друго освен симфония от цифри ... :lol: :lol: :lol:

Simply Baroque - Homo Avrenicus

Вто Окт 19, 2010 7:53 am Профил WWW
Аватар

Хелън,

Аз съм така с обикалянето по административни институции и кабинети.

Изпадам в истински ужас, когато трябва да тръгна по НОИ, НАП, съда, общината, КАТ, лекарски кабинети за болнични или други документи.

Ако някой ден искат да ме накажат задълго, то нека ми намерят постоянна работа с документи и обикаляне на институции.

Не понасям нито атмосферата в учрежденията, нито нацупените служители, които си придават важност (всъщност мога да ги разбера предвид ежедневните им занимания и ангажираност) и най-вече не понасям непрекъснатия параграф 22, който като нахален, лаком, всепоглъщаш звяр тегне над бг бумащината.

Вто Окт 19, 2010 9:27 am Профил Галерия на потребителя WWW

Значи аз ви обхващам двете в едно! :lol:
Без Ламео, защото то просто дава разумни и лишени от тежки емоции съвети. Това го не мога, когато съм замесена.

Подозирам, че с цифрите проблемът ни идва донякъде от лична нагласа. Щом в гимназията успявах да изкарвам шестици, учих яко де.....

После по време на упражнения по висша математика се снишавах да не бъда забелязана. Гласът ми с чу един единствен път. Даскалът задаваше някаква задача и каза: - Добре каква е вероятността като бръкнем в торбата с бели топчета, да извадим.....

И в този момент аз буквално се изстрелях от унеса и избухнах в смях - Хахахахахахахаха!

Това ми беше проявата.

Сега как смятам наум аз си знам. Изградила съм си стройна и местиозна система с въображаеми пръсти и си помагам визуално. :lol:

Дали няма да помогне леенето на куршум?

Сря Окт 20, 2010 10:41 am Профил Галерия на потребителя
Mermaid
Mermaid
Аватар

казах си аз някъде, че Витал ме е изпреварила и ми е написалал мъката за...
ама не, цифритене са ми мъка на мен - само приложенията им документални...

и счетоводител бих станала, ако не трябваше да се обикалят гореизброените инстанции...

а като ученичка, ко щете вярвайте обичах да решавам задачи, дори сборници съм си купувала извън задължителните :lol:

само теоремите не учех (т.е. учех си теоремата, за да я ползвам, а как са ги доказвали...) те учителите на теореми изпитваха само който не можеше задачите да решава ;) , ама като ме хвана веднъж един даскал в крачка...:lol:

другите мъки- друг път :D

Чет Окт 21, 2010 12:34 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Днес си отиде една голема мъка от мен.

Отиде си, колкото и пародоксално да звучи, с отсвирването ми (мен ме отсивиха кат за световно :lol: )

В момента в който приключи разговора почувствах някаква страааахотна свобода.
Ич не ми се мисли какво щеше да стане, ако не ме беше отсвирил супер_могъщия_мастит_бос .:mrgreen:

Басиии кефа е да си обикновен!

Бегам в Кръчмата за по едно :D

Вто Ное 30, 2010 7:09 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

в парадоксите е истината
хиляди пъти съм се убеждавала, че е точно така

Ленси, сетих се и аз за едно отсвирване. След като ме отсвираха... животът ми за кратко беше ад. Ама кошмарен ад! После се завъртяха нещата, когато изобщо не очаквах и както не очаквах, не смеех и да мисля, че можеше да стане така.
Парадоксът на "доброто" зло :lol:

Вто Ное 30, 2010 7:19 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 7 мнения ]