Последно посещение: Чет Юни 29, 2017 4:20 pm Галерия Галерия   Дата и час: Чет Юни 29, 2017 4:20 pm

[ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Честито завършване Цвети! 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение Честито завършване Цвети!

*бележка на катерача:
HD само във фейса майка му, ембеда е LQ :sadsad:

За тва и в ютуб, но тампък на две части заради времевия лимит. Още не са се просеснали, но сами ще се оправят като тубата ги възприеме.

Съб Юни 19, 2010 11:17 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Мнение Re: Честито завършване Цвети!
00:35 Ирена Петрова
01:22 Т. Зарков
01:45 Анна Велковска
02:18 Здравко Бешенджиев
02:33 Деси
02:53 Ганка Симеонова
03:49 Георги Ангелов
04:07 Ивчо
04:29 Яна
05:26 Нина
06:15 Ирена
07:11 Веси
07:24 Диди
08:04 Стела
09:21 Кръш
09:33 Миранда
10:03 Нел
10:33 Мима
11:13 Дрими
11:48 Бени
12:12 Елена
12:24 Ди
12:37 Деси
14:20 Алба
14:48 Шери
15:18 Витал
15:47 Еракли
16:40 Валентин Йорданов
17:35 Ана Топалова
17:51 Елица Тодорова и Стоян Янкулов
18:04 Инка {}
18:28 sladko_kote_f

*Лебеда се представи най-достойно като изключим админа му. Гордея се с вас! Благодаря ви :hat:

Съб Юни 19, 2010 11:51 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Честито, Цвети!!!
ей с това да плуваш по реката на живота {}

Съб Юни 19, 2010 12:34 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

ами... на админа благодаря :|
добре е станало

щом ми се насълзиха оченцата ...

Ей, Цветленце! :huglove:

Съб Юни 19, 2010 7:33 pm Профил Галерия на потребителя

Никога не съм вярвала, че в едно видео могат да се съберат толкова много важни за мен хора... Но за пореден път се убеждавам, че Яна ме познава повече от мен самата... Не съм много по получаването на награди (именно като някакъв вид награда възприемам това), защото не умея да измислям речи, с които да запленявам публиката, но както и да е... :lol:
Миранда, думите ти ми дават увереност, че наистина има някакъв път, който е само мой... Вярвам, че ще го намеря. :)
Нел... Вярата в себе си засега ми е трудна... Но определено е от важните неща, които трябва да открия. Благодаря ти! {}
Парче... Много си права... А в живота не виждам нищо сериозно засега. Безгрижна съм до безобразие, граничещо с безумие... И май няма изгледи да се променя скоро. :lol:
Дриймчо... Благодаря ти за усмивката, истинските такива винаги топлят... Ще се постарая да си набера хубав букет. :D
Бени... Надявам се да ме чакат моментите, но най-добре би било аз да не ги чакам. :lol: Благодаря!
Еленааааааа... Ще бъда! Цветето е прекрасно, картинката - също. Надявам се в тоз чайник да има чай, щото знаеш, че кафе не пия. И ако не съм ти споменавала - не пуша. :lol:
Маринска... Келеш такъв... Знам ли те кога ше го прочетеш това, но благодаря... Обичам да гледам всякакви части от тялото ти и да влизам в съприкосновение с всякакъв вид бира в ръцете ти... :lol:
Алба... Страхотна картичка! Много е мило, че си го написала на ръка и специално си го пратила... Може би някой ден, когато си повярвам достатъчно, ще стана като теб. :)
Шиле мое... В момента, в който спреш да ме наричаш 'диване', ще дойда и...:ikillyou: Знаеш, че аз те обичам повече и няма защо да спорим по тоз въпрос! :pff: :|
Витал... Покрай нежния морски бриз, който довяха твоите думи, съм недоволна само за кафето, но ще се разберем... Благодаря за пожеланията, надявам се да успея да ги изпълня. :)
Еракли... Историята много ми хареса. Ще си уловя див кон някой ден!
Нямам честта да познавам Валентин Йорданов и Ана Топалова лично, но благодаря и на двамата. Неговото послание е много вярно, а нейното - много лъчезарно. И двете обаче са много мили! :sun:
Елица и Стунджи... Също така не ги познавам, но бяха страхотна изненада. Пожелавам и на тях чувството за ритъм да не ги напуска...
Ииии админЪт... Т'ва с пържолите определено ми допадна... :mrgreen: Иначе... знаеш, че твоите думи са закон... Щом си казал, ще го направя. Иво беше напълно прав, когато каза, че светът се променя, когато има хора като теб...
Елена, надявам се водата в тази река да е бързотечаща... За да не ми е скучно. :lol: Хубаво е, че вече имам и параход, за да съм сигурна, че няма да потъна, щото с плуването не съм много на 'ти'. :lol:

Благодаря на всички ви изобщо и въобще! :fan:

Пъпъ: Прозирам опит на админа нещо да намекне с тоя дим във видеото... Ама ш'го приема като дима от една от последните цигари, които ще изпуши. :geek:

Нед Юни 20, 2010 6:42 pm Профил Галерия на потребителя

Минава време и повечето неща избледняват.
Остава само най-основното.

Казват, че животът си взема каквото му се полага, но по лични наблюдения съм стигнала до извода, че понякога и повече от това.

Всъщност исках да споделя, че скоро научих, че вече имало абитиурентски и след завършване на детска градина и седми клас.

По мое време нямаше такива неща.

Всъщност като така и така покрай Цвети сме на вълна спомени в тази насока,

някой би ли казал кой е най яркия му спомен от завършването.

Мислех за това и бях много озадачена от себе си. :lol:

Пон Юни 21, 2010 7:13 am Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

много яки спомени имам
като се почне от серенадите...
сега не знам ходят ли по серенади абитуриентите
ако не ходят, да го обясня - в последните дни, преди бала целия клас ходи на гости при учителите, които най-много обича - малко подаръче за спомен от класа, пеем песни, говорим си.
Правехме бал на випуска и официална вечеря за класа. И повечето съученици виждахме за пръв път с други дрехи, а не задължителните-ученически, баретите и якичките с емблемата на гимназията.

Много мило ми става като си спомня онези трепети и онази радост, че сме завършили училище... хм... всъщност започвахме истинското училище, но никой не го знае в онзи момент, от възрастта е.

Всъщност сме един чудесен випуск на втора гимназия-тогава така се водеше-второ СПУ "Анастасия Димитрова", всеки пет години правим грандиозни срещи с вечери и луд купон на випуска-бяхме десет класа по 35 човека в клас, аз бях в "и"клас. Миналата година правихме своята 30-годишнина и беше пак великолепно, представяш си големия човек пред теб в ученическата му униформа, смутения поглед и фаса в десния джоб... :lol:

Пон Юни 21, 2010 7:28 am Профил Галерия на потребителя
Princess
Princess
Аватар

Спомням си, че точно за бала се развали асансьора. Как татко успя да качи всичко до 10 етаж- не знам. , защото имахме много гости. В последния момент реших да облека друга рокля, не определената. Черно и златно. И си сложих тюрбан. Бях като източна принцеса.
На 25 май валя такъв проливен дъжд, че всички, които се бяха събрали да ни гледат- се измокриха до кости. Но беше вълшебна нощ- в Зимната градина , дъждът после спря и отвориха покрива- а над нас звездни небеса. Танцувахме до 6 ч сутринта и посрещнахме изгрева на Ловния дом- над града.

Помня признанията на моите съученици, сякаш бяха събрали смелост точно в тази нощ да ми кажат всичко. И когато се виждаме по годишнини питат- "Ти помниш ли какво ти казах тогава?" Спомени, спомени....

Щях да забравя най-важното- :lol: - избраха ме за кралица на бала :P

:makeup:

Пон Юни 21, 2010 8:01 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

tsvety написа:
Пъпъ: Прозирам опит на админа нещо да намекне с тоя дим във видеото... Ама ш'го приема като дима от една от последните цигари, които ще изпуши. :geek:

Ше умирам ли? :lol: :mrgreen: {}

Пон Юни 21, 2010 6:45 pm Профил Галерия на потребителя

Бе други идеи имах, ма щом па си се засилил... :lol:

Пон Юни 21, 2010 6:50 pm Профил Галерия на потребителя
 [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща