Последно посещение: Вто Ное 21, 2017 6:27 am Галерия Галерия   Дата и час: Вто Ное 21, 2017 6:27 am

[ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
10-те неща, които те отблъскват 
Автор Съобщение

(View: Всички /В Темата)

Мнение 10-те неща, които те отблъскват
....в един представител на противоположния пол.
Ами щом имаме 10-те, които ни привличат, е логично да има и обратната тема.

Ще ми трябва време да да обобщя, но е хубаво да е отворено, че да ми напомня, че съм искала да кажа нещо и съм любопитна и за другите.

Съб Мар 05, 2011 9:05 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Мнение Re: 10-те неща, които те отблъскват
1- миризмата на всичко което е мръсно, включително и снощното препиване
2- мръсни нокти
3- лепкав поглед
4- мазна коса
5- панталони не видяли дни ютия
6- тщеславното самолюбие
7- празнословието
8- клюкарстването
9- на говори на висок глас
10- перченето във всичките му варианти

Съб Мар 05, 2011 9:16 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

11.Ревност и склоност към панайрджийство

Мъдростта не винаги идва с възрастта, понякога възрастта идва сама...

Съб Мар 05, 2011 9:40 pm Профил

Вулгарността – това е вероятно първото след външността, което изплува при общуването с някой, който го притежавва и последното нещо, което бих приела при общуването си с някой мъж. Ако частично успявам да намеря някакво обяснение и въприема цинизма като философия, дошла вследствие на нещо, то вулгарността е нещо, което ме отвращава напълно.
Липсата на възпитание и неспособността да бъде кавалер – и двете неща са вродени, нямам предвид етикета, а точно вътрешния порив. Най ми е гнусно, когато някой ми се прави на голям кавалер, но само към една определена жена. Дори и да съм се сближила с такъв мъж, ако отдалеч го видя как се проявява като простак, или тръшва вратата пред носа на някоя жена или каквото и да било, веднага ми пада в очите. И от мислите.
Глупостта, съчетана с неподплатено самочувствие.
Мързела в пълния му аспект. Обикновено това води до позата на вечно недоволно, оплакващо се мъжле, което постоянно обяснява как само мошениците успяват, а той е неоценен диамант. Същевременно прекарва времето си в лентяйство, защото го мързи да отиде и да работи, а и най-често не става за нищо.
Манияците.
Тарикатите, онзи хитроумен тарикатлък, който те води да си пресмяташ колко си на далавера и дали трябва да платиш таксито.
Седенето пред огледалото. Това направо може да ме съсипе. Или манията да отделя повече време за външния си вид от мен. Да се лъсне епилиран навсякъде като оня микроб от рекламата. И да се кипнри поради тази причина. Определено не го харесвам дори и за приятелка. С приятелките си коментираме доста по-интересни неща от боди грижите.
Женкарите. Не ги познавам дълго. Нито изпитвам нещо различно от презрителна надсмешка.
С женски трикове. Мъжете, които слухтят, дебнат, събират веществени доказателства, интригантстват, манипулират, позират.....егати, аз съм курвата по дефо, защото така пише в акта ми за раждане. Мъж със женски номера. Това е по противно и от горните накуп. Бих ги отвела на самотен остров.
Отблъсква ме и още нещо, но то е от сферата на интимната душевност. Но ако някой си позволи да ме накара да целувам друго женско посредством него...много, много зле.
Абе, имам да дописвам.....
:dance:

Чет Мар 10, 2011 3:54 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

- мъж,който може да накара една жена,да се чувства зле /причините могат да са много и различни/

- мъж,който,дори не осъзнава,че е накарал една жена, да се чувства зле

- мъж,на който не му пука,че е накарал една жена,да се чувства зле...............

Пет Мар 25, 2011 11:42 am Профил
Аватар

- Как точно са го казали във форума,какво не харесвам у мъжете!

- По-точно,каквото не харесваш у мене,скъпа?! :lol:

- О,скъпи!Кой ти каза,че ти си единственият мъж на света? :wow: :hat:

Съб Мар 26, 2011 12:49 am Профил WWW

Тук скъпият се замисля дълбоко.-...... :lol: че кви дсруги мъже има на света?! :o
Ами нали това е темата бре - в противоположния пол, като цяло.

Дали ще се сближиш с някого или ще отскочиш някъде далече далече....

Когато се е стигнало до скъпи в истинския смисъл на думата, а не онзи шарж-позив, то явно няма основни неща, които ни отблъскват в дадения човек.

След като си станал достатъчно близък вече, вероятните изненади са много по-малко на брой.

Но пък се помнят завинаги. :lol:

пп е, що нито един мъж не споделя какво го отблъсква в противоположния пол?

Зная, че нормалните мъже са по-плахи и не така резки в изказванията си като жените, знаят ли коя ще писне като ранена пантера :lol:

Ама нека някой да рискува бе. Може да си извадим поука. :)

Съб Мар 26, 2011 11:07 am Профил Галерия на потребителя
Аватар

Ми щото ние като кавалери (sic) не си позволяваме да обобщаваме,а персонално не харесваме определени дами.
Ма хайде за идеята ще се опитам да кажа нещо.Предварително заявявам,че нито един от долуизброените типажи не виждам тука във форума.
Казвам го съвсем сериозно.

На първо място жената,която всячески си търси,проси,изисква,настоява за внимание с ефтини номера.Било от един мъж,било от цялата компания.
Като се почне от "Ох,ох,не знам какво точно искам,ама знам,че не е това" та до "Нещо не съм добре.Докторите нищо не откриха и точно това ме плаши,а на тебе не ти пука."

Класика - "- Я да влезем и в туй магазинче- Ма скъпа, то е в ремонт бе душко - Нищо.Може да има нещо интересно."

Тъпата и безпричинна ревност.Някой по-нагоре беше казал за вниманието към жените.Сори ама имам приятели дето нямат избор,а са забелязали,че има и други жени на света,а са били обезглавени,обезкостени и всички други обез...

"Да ви кажа,да подчертая,да натъртя и мноооого добре да знаете,че аз не съм такава." - обикновенно точно такава.

Жена дето вместо да прикрива,напротив подчертава некои дреееебнички телесни недостатъци.

Определено жените - кокошки.Когато някой "петльо герест златоперест" се изгаври с някоя жена,те само верноподанически кокочат,все едно нищо не е било.На някои даже петльото почва да им се привижда като кондор.

Всичките там клюкарки,цветарки...

А да!Жените дето намират постоянно маана на мъжете.Най-често стари моми.

Жени без чувство за хумор.

Жени дето постоянно активно се пласират,класират и гледат да си оправят положението с късо поле.

Бонбонести рускини.

Съб Мар 26, 2011 1:31 pm Профил WWW
Sorceress
Sorceress
Аватар

Дълго време не писах в темата, защото и на мен ми е трудно да обощавам, а и съм привърженик на тайчи(ин и ян) и съм напълно наясно, че и мъжете, и жените имаме в себе си мъжко и женско начало, които е чудесно ако успеем да задържим в равновесие, което пък е много трудно, така че... за какво да критикувам мъжете...
Все пак ще пробвам.
Не харесвам мрънкащи и постоянно оплакващи се мъже, които са в състояние да подлудят всички около себе си с постоянните си проблеми до степен, че никой да не иска дори и да им съчувства(преди много години имах такъв колега).
Не харесвам „мамини” синчета, иначе казано мъже, които са свикнали някой друг да поема техните отговорности.
Не харесвам подлизурковците и дупедавците.
Не харесвам злоупотребата със сила(във всякакъв смисъл).
Не харесвам неточността(буквално и в преносен смисъл).
Не харесвам фалша.
Не харесвам преекспонирането.
Не харесвам надменността.
Не харесвам вулгарността, макар да я разбирам.

Но това са неща, които не харесвам и в собствения си пол и в същото това време са напълно човешки черти... и по една или друга причина в едно или друго време самата аз мога да съм едно от горе изброените :lol:

Ох, Кони, всички нараняваме волно или неволно... за съжаление...

Съб Мар 26, 2011 6:11 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

Така е,Нел,права си разбира се..........за съжаление :|
А за да съм по темата,не харесвам подстрекатели :P

Нед Мар 27, 2011 1:08 pm Профил
 [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща