Последно посещение: Съб Юни 24, 2017 5:40 am Галерия Галерия   Дата и час: Съб Юни 24, 2017 5:40 am

[ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
мда 
Автор Съобщение
Аватар

(View: Всички /В Темата)

Мнение мда
тайгър се разкайва:

"I am deeply aware of the disappointment and hurt that my infidelity has caused to so many people, most of all my wife and children. I want to say again to everyone that I am profoundly sorry and that I ask forgiveness. It may not be possible to repair the damage I've done, but I want to do my best to try.

I would like to ask everyone, including my fans, the good people at my foundation, business partners, the PGA Tour, and my fellow competitors, for their understanding. What's most important now is that my family has the time, privacy, and safe haven we will need for personal healing.

After much soul searching, I have decided to take an indefinite break from professional golf. I need to focus my attention on being a better husband, father, and person.

Again, I ask for privacy for my family and I am especially grateful for all those who have offered compassion and concern during this difficult period."

просълзих се

човек се пита, как някой с 200 милиона в банката който плаща 40000 долара за уикенд с 2 момичета ще седне искрено да се моли на жена си да му прости, като се има предвид че той е невзрачен черен мъж а тя красива бяла жена (че и шведка, валмон ще потвърди че те са №1 според оня сайт), т.е. има 1/100 милиона вероятност да се е омъжила за него заради него

Съб Дек 12, 2009 3:16 am Профил
Аватар

Мнение Re: мда
Стей,
не рабрах ква беше връката между банковите сметки, произхода на жена му и факта, че човека иска да си запази семейството?!?

Моя опит е показал, че тези трите неща само привидно изглеждат свързани с некво значение, а всъщност човека си е човек с неговите любови, нелюбови, фобии, желания и т.н.

Съб Дек 12, 2009 8:12 am Профил Галерия на потребителя WWW
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Когато човек има толкова много пари, те винаги стоят между него и всички, които го заобикалят.

А разкайването сигурно му е нужно, за да запази някакъв приличен имидж. Публичните личности губят от популярността си, а оттам и в бизнеса си, когато излязат компрометиращи факти за тях, нарушаващи имиджа им на идоли. Затова излизат с такива извинения "сбърках, ама повече няма да правя така". Или греша? ;)

Съб Дек 12, 2009 12:01 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

ами не е точно така, Мире, тя и антирекламата си е чиста проба реклама.
А той не е по-различен от всички други мъже.

Нито тя.

Просто са прекалено известни. Иначе никому нямаше да направи впечатление "драмата", а сега се използа, за да качи популярността им...

Да не си им на мястото. Мнооого измислено живеят тези хора.

Дали понякога не им се иска да са най-обикновени хора и да живеят свободно?

Съб Дек 12, 2009 5:20 pm Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Антирекламата, да, зависи. Клинтън не загуби ли повече от аферата Моника, отколкото спечели? ;) Не че съм пуритан, де. Стей, кажи, нали си там.

Съб Дек 12, 2009 5:33 pm Профил Галерия на потребителя
Sorceress
Sorceress
Аватар

да ти призная, Мире, хич не мисля, че Клинтън загуби. Време беше да се оттегли и се оттегли като пич. Не знам колко спечели Моника, нямам идея дали печалбата и покри това, което направи достояние на целия свят, защото личното ми мнение е, че като си се предлагал за подлога, няма защо да ревеш срещу задника, седнал върху ти.
Но Хилари спечели от цялата тази ситуация. Е, не можа да стане президент, но още не е късно 8-)

Съб Дек 12, 2009 5:44 pm Профил Галерия на потребителя
Tinkerbell
Tinkerbell
Аватар

Хилари абсолютно спечели, страхотна дама. За Клинтън не знам, а и не ме занимава света на голямата власт и на големите пари.

Съб Дек 12, 2009 6:03 pm Профил Галерия на потребителя

Не съм запознати в детайли със случая на Клинтън, но сега като стана на въпрос и се замислих, ми се струва, че той направи една огромна грешка. Вместо да докосне чувствителната струна в душите на хората и да ги направи съпричастни, той излезе като говедар и тръгна с някакви тъпи пичовски признания, които май не прецени какво ще предизвикат. С тях успя да засегне мониките, които всяка жена къта поне в един миг от живота си, което от своя страна ги настърви. Настървени жени, дали мъжете до тях ще посмеят да израздят друго мнение? Не вярвам. Така че Клинтън се оказа или глупак, или този, който го е посъветвал за курса на поведение, е имал някакви специфични цели. Така или иначе се сдоби с презрение. Съвсем друг и тънък е момента защо.

Съб Дек 12, 2009 8:35 pm Профил Галерия на потребителя
Аватар

това с публичното разкайване е толкова американско, изглежда доста наивно...но според мен има връзка с принципа на опростяването на греха в католицизма - разкайваме се, изповядваме се и всичко е ОК, пак сме чисти и невинни и с паспорт за рая.
И като се има в предвид колко е пуританска Америка, нормално е човека да прави подобни изказвания...а за искреността .....съмнително...

не мисля че се разкайва искрено, но е възможно да е влюбен в жена си, това че има по сто любовници не е в противоречие с това.

Нед Дек 13, 2009 12:00 am Профил
Аватар

Vital написа:
Стей,
не рабрах ква беше връката между банковите сметки, произхода на жена му и факта, че човека иска да си запази семейството?!?

следната:

на човек с такава банкова сметка му е пределно ясно защо жена му е с него, и това че може да има нова жена със същия вид и произход 5 минути след като се разведе с предишната

аз мисля че иска да си запази семейството повече заради имиджа (и спонсорите си) отколкото заради самото семейство

Нед Дек 13, 2009 8:41 am Профил
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща